Hřiště Arnoštov a Bílá Holubice. Pro rezervaci hřiště nás kontaktujte na tel. 702057453, mailem: info@paintballmania.cz či přes facebook. Vaše PAINTBALLMANIA

hra s nami hra s nami
hřiště hřiště
nabídka nabídka
kontakt kontakt

facebook_side

facebook_page_plugin

půjčujeme vybavení

Půjčovna paintballového vybavení

Zapůjčujeme kompletní vybavení, plachtové překážky, ochranné sítě, která vymezí Vaše hřiště. Cena zapůjčení jednoho kompletu činí 500 Kč / hráče. Krabice kuliček (2000 ks) za 1600 Kč. Jak střílíte je jen na Vás. 

 Balíček pro skupinu obsahuje:

 • paintballové značkovače pro všechny hráče
 • bombičky CO2 pro každého hráče + 6 litrová plnící bomba, z které si kdykoliv po vypotřebení malé bombičky doplníte a pokračujete ve hře
  kuličky dle Vaší objednávky
 • při větší akci slevy

 

Vybavení

 • rozlišovací šátky
  masky
  rukavice 
 

Možné doplňky

 • Paintballová síť
  Vlajky a plachtové překážky (ideální do lesa)
Azodin Kaos

Azodin Kaos

Azodin Kaos je mechanický semi-automat s mechanizmem založeným na zbraních Spyder. Systém zbraně nemá žádnou elektroniku a po každém výstřelu se sám znovu natáhne.
Spyder Victor

Spyder Victor

Nová verze kultovní zbraně minlých let. Jedná se o kvalitní zbraň, která je nejen spolehlivá, jednoduchá na údržbu a výkonem nijak výrazně nezaostává ani ve srovnání s dražšími zbraněmi.
Tippmann 98

Tippmann 98

Semiautomatická paintballová zbraň Tippmann T98 PS ACT, u které si můžete přizpůsobit nejen vzhled, ale také zvýšit výkon, jste-li připraveni na vážnější hru.

bottom_firmy->prijedeme za vami

 

mapa 2v1