Hřiště Arnoštov a Bílá Holubice. Pro rezervaci hřiště nás kontaktujte na tel. 702057453, mailem: info@paintballmania.cz či přes facebook. Vaše PAINTBALLMANIA

hra s nami hra s nami
hřiště hřiště
nabídka nabídka
kontakt kontakt

facebook_side

facebook_page_plugin

Zbraně

Spyder Victor

Zbrusu nová verze oblíbené zbraně pro roky 2012 až 2015, se kterou si u nás už můžete zastřílet. Jedná se o kvalitní zbraň, která je nejen spolehlivá, jednoduchá na údržbu a výkonem nijak výrazně nezaostává ani ve srovnání s dražšími zbraněmi. 

Hmotnost: 864 gramů
Výška zbraně: 24,5 cm
Délka zbraně bez hlavně: 21,6 cm
Délka zbraně s hlavní: 43,9 cm
Délka hlavně: 25,4 cm (10")
Kalibr kuliček: 0,68" (1,72 cm)
Rozměr kolínka na zásobník: 7/8"
Nastavení úsťové rychlosti: ano, pomocí šroubu
Pohon: pracuje na CO2 i stlačený vzduch
Materiál: Hliník a kompozit (jen rukojeť a kolínko)

Zbraň Spyder Victor 2012 je oproti předchozím modelům revoluční rovnou ze dvou důvodů zároveň. Prvním důvodem je uzavíratelné kolínko, které umožňuje přímé nasazení zásobníku s rozměrem 7/8" na zbraň bez potřeby dokupovat utahovatelné kolínko jako samostatný díl. Důvodem druhým je fakt, že se jedná o první verzi zbraně Spyder Victor, která je vybavena již originál od výrobce tuningovými díly označovanými jako EkoValve, což je typické až pro nejvyšší modely zbraní Spyder. Tyto díly radikálně zvyšují počet výstřelů na jedno naplnění tlakové láhve. Výrobce uvádí dokonce až 1600 výstřelů na jednu naplněnou CO2 láhev o obsahu 20oz, což je dvojnásobek v porovnání s ostatními zbraněmi. Od roku 2008 je u zbraní Spyder již tradicí mít v základní výbavě odlehčený samomazný delrinový bolt pro hladší chod mechanizmu zbraně. Dále je zbraň velmi lehká a rozměrově malá pro Váš maximálně neomezovaný pohyb a možnost krytí na paintballovém hřišti. Zbraň Spyder Victor se pyšní ultra-rychlou rozborkou. V případě prasklé kuličky ve zbrani potřebujete jen jeden jednoduchý pohyb ruky pro úplné vyndání boltu ze zbraně. Celý zadní mechanizmus zbraně lze rozebrat během 10-ti sekund a nepotřebujete k tomu jakékoli nářadí. V základní výbavě najdete také novou verzi gumové blokace dvojího nabití, která nahrazuje starší verzi, kde bylo použito kovové kuličky na pružince. Tato blokace je jednodušší a spolehlivější, přičemž plní stejný úkol, tedy bránit kuličkám ve volném vypadávání z hlavně a nabití více kuliček najednou. Zbraň Spyder taktéž nabízí dvouprstou spoušť a ergonomické gumové střenky na rukojeti pro pohodlnější stisk a úchop. Povrchová úprava zbraně je velmi matná, aby Vás neprozrazovaly zbytečné světelné odlesky.